Kinuskikissa Blogi  Reseptit VerkkokauppaYhteisöVideot Haku Kirjaudu
Kinuskikissa
 

Kinuskikissa Viiden jälkeen -ohjelmassa

31.1.2024

Kinuskikissan vierailu maikkarin Viiden jälkeen -ohjelmassa sai aikaan valtaisan viestitulvan, josta esitän nyt yhteisen kiitoksen kaikille haastattelua seuranneille. 🙏💗 Lämmin palaute on taltioitu sydämen sopukoihin ja olen kannustuksen sanoistanne äärimmäisen kiitollinen. Äkillinen huomio sai sivuston kyykähtämään hetkiseksi – pahoittelen tätä teille, joilla leipominen oli juuri kriittisessä vaiheessa.

On myönnettävä, että suora lähetys oli urani jännittävin paikka, jossa Kinuskiyhteisön taustatuki kuitenkin toimi rauhoittavana voimana. Kuten some-postaukseen kirjoitinkin, yhteisö on aina perustunut toistensa kannustamiseen ja positiiviseen energiaan. Se on leivontaakin suurempi asia, joka kantaa näinkin uskomattomissa tilanteissa.

Keskustelimme Ripsan kanssa mm. leivontainnostuksen alkamisesta, hyppäyksestä päivätyöstä Kinuskikissa-yrittäjäksi, Kinuskikissan makea vuosi -kirjasta, perinneleivonnaisista ja tosi monesta muustakin aiheesta! Maikkarilla oli hyväntuulinen ja mukava meininki. Kinuskikissa kiittää vierailukutsusta ja tästä mahdollisuudesta! 💗

Jos missasit haastattelun, löydät sen Viiden jälkeen -ohjelman kohdalta MTV Katsomosta. Jakson numero on 247. Kinuskikissan osuus alkaa noin 43:30 kohdalla ja välissä on vielä uutiset ennen varsinaista haastattelua. Pikahyppy haastattelun alkuun onnistuu siirtymällä suoraan Katsomon Kinuskikissa-klippiin.

Iloisin maukaisuin

Kinuskikissa

Kommentit (0)

Kinuskikissan kumppanit

https://www.kinuskikissa.fi/wp-content/uploads/sini/dansukker-logo2.jpghttps://www.kinuskikissa.fi/wp-content/uploads/sini/2023/02/valio-logo.jpghttps://www.kinuskikissa.fi/wp-content/uploads/sini/2023/02/bonne-maman-logo-kopio.jpghttps://www.kinuskikissa.fi/wp-content/uploads/sini/2025/01/fazer_logo.jpghttps://www.kinuskikissa.fi/wp-content/uploads/sini/2025/01/heirol_logo.jpg

Sosiaalinen media

Verkkokauppa