Kinuskikissa Blogi  Reseptit VerkkokauppaYhteisöVideot Haku Kirjaudu
Kinuskikissa
 

hyvää laskiaista

Liittyy Kinuskikissan reseptiin Laskiaiskierrepullat

Laskiaskierrepulla kinuskikissan ohjeella muutoin paitsi kermavaahtoon lisäsin reilusti marianne crushia.

Kuvan lähettänyt: nalamuru

https://www.kinuskikissa.fi/wp-content/uploads/kinuskit/laskiaiskierrepulla.jpg

Kommentit (3)

Kinuskiemo
6.3.2014 20:00

En tiedä, olikohan silmäni sokea piste silloin juuri tuon kuvasi kohdalla! 😉 Hyvä, että nyt ainakin kuva on täällä!

nalamuru
Kinuskileipomo nalamuru
5.3.2014 08:29

Kiitos. Laitoin kuvan kyllä laskiaiskierrepulla sivun kautta, sieltä kommenttikentän ylälaidasta eikös kuva näykkään siellä.

Kinuskiemo
4.3.2014 22:56

Teitpä laskiaistiistain kunniaksi kierrepullaan upean pursotuksen! Ja kermaan herkullista twistiä marianne crushista. 🙂
Hyvää laskiaista sinullekin!

(Jos laittaisit tuon kuvan uudestaan Laskiaiskierrepulla-sivun kautta, niin se jäisi sen sivun galleriakuvaksi ja jokainen sitä sivua katseleva pystyisi halutessaan klikkaamaan kuvan auki. Näin kuvasi ei ”hautautuisi” gallerian kuvapaljouteen.)

Kinuskikissan kumppanit

https://www.kinuskikissa.fi/wp-content/uploads/sini/dansukker-logo2.jpghttps://www.kinuskikissa.fi/wp-content/uploads/sini/2023/02/valio-logo.jpghttps://www.kinuskikissa.fi/wp-content/uploads/sini/2023/02/myllynparas-logo.jpghttps://www.kinuskikissa.fi/wp-content/uploads/sini/2023/02/bonne-maman-logo-kopio.jpg

Sosiaalinen media

Verkkokauppa